Bramy wjazdowe Bielsko-Biała

Produkujemy nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne, otwierane. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, aby móc zapewnić Państwu niezawodność i trwałość przez wiele lat w każdych warunkach w Bielsku-Białej. Przy produkcji bram kładziemy duży nacisk na solidne i estetycznie wykonanie.

Oferujemy zróżnicowane projekty bram wjazdowych, od prostych, minimalistycznych, klasycznych kształtów aż po designerskie propozycje. Ważnym elementem bramy jest dla nas praktyczność i komfort w jej codziennym użytkowaniu. Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji, projektu, szkicu lub zdjęcia stworzymy wymarzoną bramę wjazdową.

Bramy przesuwne Bielsko-Biała

Bramy przesuwne to bardzo popularne i chętnie wybierane przez mieszkańców Bielska-Białej rozwiązanie jako brama wjazdowa. W przeciwieństwie do bram skrzydłowych mają tę zaletę, że otwierają się wzdłuż, nie zajmując dodatkowej przestrzeni w ogrodzie.

Jednak każda brama przesuwna posiada ogon, który służy do zrównoważenia jej ciężaru, dlatego tego typu rozwiązanie nie sprawdzi się na wąskiej działce w Bielsku, ponieważ wymaga dużo miejsca na posesji. Najczęściej bramy przesuwne mają długość 3, 4, 5 lub 6 metrów.

Bramy dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe

Alternatywą dla bardziej popularnego w Bielsku-Białej rozwiązania, jakim są bramy przesuwne, jest zastosowanie bramy skrzydłowej w konfiguracji jedno lub dwuskrzydłowej.

Zastosowanie dwóch skrzydeł skraca czas pełnego otwarcia bramy. Ponadto bramy skrzydłowe nie potrzebują tak dużo miejsca do otwierania jak bramy przesuwne, ponieważ ich polem działania jest podjazd wewnątrz posesji

Bramy wjazdowe automatyczne, z napędem, na pilot w Bielsku

Automatyczne bramy wjazdowe z napędem i pilotem to bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowców. Pozwalają wjechać przez bramę w Bielsku-Białej bez wysiadania z samochodu, oszczędzając czas i zapewniając komfort, zwłaszcza w chłodne, deszczowe dni.

W niektórych sytuacjach, ze względu na brak niezbędnego miejsca do zatrzymania samochodu przed bramą wjazdową, rozwiązanie to jest konieczne. Pozwalając na rozpoczęcie procesu otwierania bramy w odległości kilkudziesięciu metrów.

Producent bram wjazdowych

Podstawą każdej solidnej bramy wjazdowej na lata jest materiał, z którego jest wykonana. Pod tym względem nie oszczędzamy, stosując wysokiej jakości materiały i akcesoria renomowanych producentów. W zależności od oczekiwań i preferencji klienta, brama wjazdowa Bielska-Białej może być wykonana z metalu, stali, aluminium lub stali nierdzewnej.

W Bielsku-Białej popularne są również kute bramy wjazdowe. Niezależnie od tego, jaki Państwo materiał wybiorą, będzie on spełniał wszelkie normy jakości i trwałości, gwarantowane przez naszą firmę.

Montaż bram wjazdowych Bielsko-Biała

Jako producent bram przesuwnych z regionu Bielska-Białej zapewniamy również ich montaż w cenie. Gwarantuje to sprawne i bezawaryjne działanie bramy w różnych warunkach atmosferycznych przez wiele lat.

Prawidłowy montaż bramy nie należy do prostych i szybkich zadań, dlatego warto powierzyć ten element fachowcom. Doświadczenie w tych projektach pozwala nam uniknąć typowych błędów i problemów pojawiających się podczas montażu bram wjazdowych.

Zainteresowany bramą przesuwną, bądź skrzydłową z montażem w Bielsku-Białej?

Wybrane realizacje bram wjazdowych 2023 w Bielsku-Białej

Obecnie ogrodzenia panelowe są najczęstszym wyborem klientów do ogrodzenia terenu wokół swojej działki. Głównym elementem tego typu ogrodzenia są panele, które montuje się do słupków przy pomocy obejmy a łączy spinką.

Są nieodłącznym elementem każdego budynku wyposażonego w balkon, schody lub taras. Zapewniają bezpieczeństwo użytkowników, pełniąc jednocześnie funkcję ozdobną.

Furtka jest ostatnim elementem wykończenia ogrodzenia Twojego domu, powinna być solidnie wykonana, gdyż każdego dnia może być używana dziesiątki razy.

W zakresie bram, ogrodzeń i furtek w Bielsku-Białej proponujemy kompleksową ofertę, na którą składa się produkcja wraz montaż bramy wjazdowej, ogrodzenia oraz furtki. Pozwala to zachować jednolity styl ogrodzenia. Brama to ważny element składowy ogrodzenia, musi być wykonana solidnie.

Powszechnym wyborem klientów z Bielska-Białej są bramy wjazdowe z furtką, pozwalające na wjazd na posesję na jak najmniejszej przestrzeni zarówno pieszym, jak i samochodom. Dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić sobie prywatność na swojej działce, możemy zaproponować bramy pełne, przez które nic nie widać.

Oferujemy naszą pomoc w zakresie doradztwa, wykonania i serwisowania. Chętnie pomoży w wyborze odpowiedniej przesuwanej bramy czy rodzaju ogrodzenia. Wykonamy również dla Państwa indywidualną wycenę cenową. Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, odpowiemy na każde pytanie.

Bramy Bielsko-Biała – cena, cennik 2023

Cena wykonania bramy zależy od wielu czynników, jednak jego głównymi składowymi są:

  • wymiary bramy
  • rodzaj zastosowanych materiałów
  • stopień skomplikowania projektu
  • otwieranie automatyczne czy manualne

Skontaktuj się z nami, przygotujemy darmową wycenę projektu bramy wjazdowej.