Bramy wjazdowe Kęty

Produkujemy nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne, otwierane. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, aby móc zapewnić Państwu niezawodność i trwałość przez wiele lat w każdych warunkach w Kętach. Przy produkcji bram kładziemy duży nacisk na solidne i estetycznie wykonanie.

Oferujemy zróżnicowane projekty bram wjazdowych, od prostych, minimalistycznych, klasycznych kształtów aż po designerskie propozycje. Ważnym elementem bramy jest dla nas praktyczność i komfort w jej codziennym użytkowaniu. Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji, projektu, szkicu lub zdjęcia stworzymy wymarzoną bramę wjazdową.

Bramy przesuwne Kęty

Bramy przesuwne to często wybierane rozwiązanie przez mieszkańców Kęt do pełnienia roli bramy wjazdowej. W przeciwieństwie do bram skrzydłowych mają tę zaletę, że otwierają się wzdłuż, nie zajmując dodatkowej przestrzeni w ogrodzie.

Jednak każda brama przesuwna posiada tzw. ogon, który służy do zrównoważenia jej ciężaru, więc tego typu rozwiązanie nie sprawdzi się na wąskiej działce w Kętach, bo potrzebuje dużo miejsca na pełne otwarcie. Najczęściej bramy przesuwne mają długość 3, 4, 5 lub 6 metrów.

Bramy dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe

Alternatywą dla popularniejszego w Kętach rozwiązania z bramą przesuwną jest zastosowanie bramy skrzydłowej w konfiguracji jedno lub dwuskrzydłowej. Zastosowanie dwóch skrzydeł pozwala na skrócenie czasu otwarcia.

Ponadto bramy skrzydłowe nie potrzebują tak dużo miejsca jak bramy przesuwne, ponieważ ich polem działania jest podjazd wewnątrz posesji.

Bramy wjazdowe automatyczne, z napędem, na pilot w Kętach

Automatyczne bramy wjazdowe z napędem na pilota to wygodne rozwiązanie dla kierowców. Pozwalają otworzyć i zamknąć bramę bez wychodzenia z samochodu, oszczędzając czas i zapewniając komfort, szczególnie w chłodne i deszczowe dni.

W niektórych przypadkach, ze względu na brak miejsca do zatrzymania samochodu przed bramą wjazdową, rozwiązanie to jest nieuniknione. Dzięki czemu brama zdalnie otwiera jest już kilkadziesiąt metrów wcześniej.

Producent bram wjazdowych

Podstawą każdej trwałej bramy wjazdowej jest materiał, z którego została wykonana. W tym aspekcie nie oszczędzamy stosując wysokiej jakości materiały i akcesoria renomowanych producentów. W zależności od wymagań i preferencji klienta, brama wjazdowa w Kętach może być wykonana z metalu, stali, aluminium lub stali nierdzewnej.

Dużą popularnością w Kętach cieszą się także kute bramy. Niezależnie od tego, jaki wybiorą Państwo materiał macie pewność, że spełni on wszystkie standardy jakości i trwałości, jakie gwarantuje nasza firma.

Montaż bram wjazdowych Kęty

Jako producent bram przesuwnych obsługujący region Kęt oferujemy również montaż naszych produktów w cenie. Prawidłowe wykonanie tego procesu to gwarancja sprawnej, bezawaryjnej pracy bramy w różnych warunkach atmosferycznych przez wiele lat.

Prawidłowy montaż bramy to wieloetapowy proces zadań, dlatego warto powierzyć ten element profesjonalistom specjalizującym się w tej dziedzinie na co dzień. Doświadczenie w tych realizacjach pozwala nam uniknąć typowych błędów i problemów, jakie pojawiają się podczas montażu bram wjazdowych w Kętach.

Zainteresowany bramą przesuwną, bądź skrzydłową z montażem w Kętach?

Wybrane realizacje bram wjazdowych 2023 w Kętach

  • Brama dwuskrzydłowa i furtka – Kęty
  • Brama wjazdowa w Kętach / Realizacja 26.11.2022
  • Brama wjazdowa, przesuwana – Kęty
  • Brama wjazdowa dwuskrzydłowa w Kętach

Obecnie ogrodzenia panelowe są najczęstszym wyborem klientów do ogrodzenia terenu wokół swojej działki. Głównym elementem tego typu ogrodzenia są panele, które montuje się do słupków przy pomocy obejmy a łączy spinką.

Są nieodłącznym elementem każdego budynku wyposażonego w balkon, schody lub taras. Zapewniają bezpieczeństwo użytkowników, pełniąc jednocześnie funkcję ozdobną.

Furtka jest ostatnim elementem wykończenia ogrodzenia Twojego domu, powinna być solidnie wykonana, gdyż każdego dnia może być używana dziesiątki razy.

W odniesieniu do bram, ogrodzeń i furtek oferujemy kompleksową ofertę obejmującą produkcję i montaż bramy wjazdowej, ogrodzenia oraz furtki. Brama jest podstawowym elementem każdego ogrodzenia, ponieważ to ona pełni rolę “drzwi” do posesji. W ten sposób cały styl ogrodzenia działki będzie spójny.

Ogromnym zainteresowaniem klientów z Kęt cieszą się bramy wjazdowe z furtką, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pieszych jak i samochodów. Dla tych, którzy chcą zapewnić sobie prywatność na swojej działce, możemy zaproponować bramy pełne, które są całkowicie zasłonięte.

Oferujemy doradztwo, realizację oraz serwis w zakresie bram i ogrodzeń przesuwnych. Nasza firma chętnie pomoże w doborze odpowiedniego stylu bramy i ogrodzenia. Przygotujemy również dedykowaną ofertę cenową. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie.

Bramy Kęty – cena, cennik 2023

Cena wykonania bramy zależy od wielu czynników, jednak jego głównymi składowymi są:

  • wymiary bramy
  • rodzaj zastosowanych materiałów
  • stopień skomplikowania projektu
  • otwieranie automatyczne czy manualne

Skontaktuj się z nami, przygotujemy darmową wycenę projektu bramy wjazdowej.