Bramy wjazdowe Żywiec

Produkujemy nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne, otwierane. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, aby móc zapewnić Państwu niezawodność i trwałość przez wiele lat w każdych warunkach w Żywcu. Przy produkcji bram kładziemy duży nacisk na solidne i estetycznie wykonanie.

Oferujemy zróżnicowane projekty bram wjazdowych, od prostych, minimalistycznych, klasycznych kształtów aż po designerskie propozycje. Ważnym elementem bramy jest dla nas praktyczność i komfort w jej codziennym użytkowaniu. Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji, projektu, szkicu lub zdjęcia stworzymy wymarzoną bramę wjazdową.

Bramy przesuwne Żywiec

Bramy przesuwne to popularne i chętnie wybierane przez mieszkańców Żywca rozwiązanie jako brama wjazdowa. W przeciwieństwie do bram skrzydłowych mają tę zaletę, że otwierają się wzdłuż, nie zajmując dodatkowej przestrzeni na posesji.

Jednak każda brama przesuwna posiada tzw. ogon, który służy do zrównoważenia jej ciężaru. Tego typu rozwiązanie nie sprawdzi się na wąskiej działce w Żywcu, ponieważ potrzebuje dużo miejsca do otwarcia. Najczęściej bramy przesuwne mają długość: 3, 4, 5 oraz 6 metry.

Bramy dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe

Alternatywnym rozwiązaniem dla popularniejszej w Żywcu bramy przesuwnej jest zastosowanie bramy skrzydłowej w konfiguracji jedno lub dwuskrzydłowej.

Zastosowanie dwóch skrzydeł pozwala na skrócenie czasu otwarcia. Ponadto bramy skrzydłowe nie potrzebują do otwarcia tak dużo miejsca jak bramy przesuwne, ponieważ ich polem działania jest podjazd wewnątrz posesji.

Bramy wjazdowe automatyczne, z napędem, na pilot w Żywcu

Automatyczne bramy wjazdowe z napędem i pilotem to bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowców. Pozwalają dostać się do wnętrza posesji w Żywcu bez wysiadania z samochodu, oszczędzając czas i zapewniając komfort, szczególnie w chłodne i deszczowe dni.

W niektórych sytuacjach, ze względu na brak miejsca do zatrzymania samochodu przed bramą wjazdową, takie rozwiązanie jest nieuniknione, pozwalając kilkadziesiąt metrów wcześniej z pilota rozpocząć proces otwierania bramy.

Producent bram wjazdowych

Podstawą każdej trwałej bramy wjazdowej jest materiał, z którego jest wykonana. Z tego powodu nie skąpimy na jakości i korzystamy z wysokiej jakości materiałów i akcesoriów renomowanych producentów. W zależności od wymagań i preferencji klienta, brama wjazdowa w Żywcu może być wykonana z metalu, stali, aluminium lub stali nierdzewnej.

Dużą popularnością w Żywcu cieszą się również kute bramy wjazdowe. Niezależnie od tego wybranego materiału na bramę, spełnia wszelkie normy jakości i trwałości, gwarantowane przez naszą firmę.

Montaż bram wjazdowych Żywiec

Jako producent bram przesuwnych z okolic Żywca zapewniamy również ich montaż w cenie. Właściwe wykonanie tego procesu to gwarancja sprawnej i bezawaryjnej pracy bramy w różnych warunkach atmosferycznych przez wiele lat.

Profesjonalny montaż bramy nie należy do łatwych zadań, dlatego warto powierzyć ten element specjalistom, którzy na co dzień specjalizują się w tych pracach. Doświadczenie w tych realizacjach pozwala uniknąć typowych błędów i problemów, które pojawiają się podczas montażu bram wjazdowych.

Zainteresowany bramą przesuwną, bądź skrzydłową z montażem w Żywcu?

Wybrane realizacje bram wjazdowych 2023 w Żywcu

  • Brama skrzydłowa w Żywcu / 27.04.2023
  • Brama, ogrodzenie, furtka – realizacja w Żywcu / 02.03.2023
  • Czarna brama przesuwna palisadowa – Żywiec 28.10.2022
  • Piękna furtka i ogrodzenie z motywem róży / Żywiec
  • Brama i furtka w Żywcu

Obecnie ogrodzenia panelowe są najczęstszym wyborem klientów do ogrodzenia terenu wokół swojej działki. Głównym elementem tego typu ogrodzenia są panele, które montuje się do słupków przy pomocy obejmy a łączy spinką.

Są nieodłącznym elementem każdego budynku wyposażonego w balkon, schody lub taras. Zapewniają bezpieczeństwo użytkowników, pełniąc jednocześnie funkcję ozdobną.

Furtka jest ostatnim elementem wykończenia ogrodzenia Twojego domu, powinna być solidnie wykonana, gdyż każdego dnia może być używana dziesiątki razy.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje produkcję i montaż bram wjazdowych, ogrodzeń oraz furtek. Wybierając nasze usługi zachowają Państwo spójność całego ogrodzenia, które będzie utrzymane w tym samym designie. Brama jest bardzo ważnym i niezbędnym elementem każdego ogrodzenia, ponieważ przez nią wchodzimy na teren ogrodu.

Bramy wjazdowe z furtką są chętnie wybierane przez mieszkańców Żywca, ze względu na praktyczność zarówno dla pieszych, jak i dla osób zmotoryzowanych. Ci, którzy cenią sobie prywatność, z pewnością zainteresują się bramami pełnymi.

Jako profesjonalna firma służymy pomocą w doradztwie, produkcji oraz serwisie naszych wyrobów. Pomożemy również w doborze odpowiedniego stylu bramy wjazdowej i ogrodzenia, a także przygotujemy kosztorys. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w tym zakresie to prosimy o kontakt.

Bramy Żywiec – cena, cennik 2023

Cena wykonania bramy zależy od wielu czynników, jednak jego głównymi składowymi są:

  • wymiary bramy
  • rodzaj zastosowanych materiałów
  • stopień skomplikowania projektu
  • otwieranie automatyczne czy manualne

Skontaktuj się z nami, przygotujemy darmową wycenę projektu bramy wjazdowej.